Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Daugiabučių valdymas

DAUGIABUČIO GYVENAMOJO NAMO ADMINISTRAVIMAS KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE

 

Čia skelbiama naudinga informacija daugiabučio gyvenamojo namo valdytojams, gyventojams, pateikiami aktualūs teisės aktai, skelbiamas daugiabučių gyvenamųjų namų valdytojų sąrašas ir jų patikrinimo grafikas.

  

Kupiškio rajono savivaldybėje veikia Butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų valdymo organų, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotų asmenų ir savivaldybės vykdomosios institucijos paskirtų bendrojo naudojimo objektų administratorių veiklos, susijusios su įstatymų ir kitų teisės aktų jiems priskirtų funkcijų vykdymu, priežiūros ir kontrolės komisija.

 

Komisijos darbas:

Komisijos funkcijos: Priežiūros ir kontrolės vykdytojas organizuoja ir vykdo veiklos priežiūrą ir kontrolę, kurios turinį sudaro kompleksinis planinis valdytojų veiklos patikrinimas, atliekamas kartą per 1 metus, pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintą Planinių valdytojų veiklos patikrinimų planą (žr. lentelę).

Komisijos pirmininkas: Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vyr. specialistas (teisininkas) Irmantas Gudas, tel. (8 459) 35 527, el. p. [email protected]

Kviečiame daugiabučio gyvenamojo namo valdytojus ir / ar gyventojus kreiptis į Komisiją susidūrus su problemomis sprendžiant administravimo problemas.

Komisijos veiklos tikslas: surinkti ir įvertinti informaciją, ir duomenis apie valdytojo veiklą, nagrinėti gyventojų prašymus ir skundus.


 

 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“