Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Korupcijos rizikos valdymo vertinimas

KORUPCIJOS RIZIKOS VERTINIMAS SAVIVALDYBĖS ĮSTAIGOJE

 

2023 m. buvo atliktas Kupiškio meno mokyklos korupcijos rizikos valdymo vertinimo vidaus auditas. Įvertinus viešojo juridinio asmens audituojamos srities vidaus kontrolės sistemos funkcionavimą bei galimą rizikos veiksnių įtaką, buvo pateiktos 3 rekomendacijos, kurios padėtų geriau valdyti nustatytus korupcijos rizikos veiksnius ir mokyklos veiklą padarytų skaidresne.

Auditą atliko Centralizuoto vidaus audito tarnybos vedėja

 

2022 m. buvo atliktas Kupiškio etnografijos muziejaus korupcijos rizikos valdymo vertinimo vidaus auditas. Įvertinus viešojo juridinio asmens audituojamos srities vidaus kontrolės sistemos funkcionavimą bei galimą rizikos veiksnių įtaką, buvo pateiktos 4 rekomendacijos, kaip stiprinti vidaus kontrolės procedūras ir rizikos valdymą audituotoje srityje.

Auditą atliko Centralizuoto vidaus audito tarnybos vedėja

 

2021 m. buvo atliktas Kupiškio mokyklos „Varpelis“ korupcijos rizikos valdymo vertinimo vidaus auditas. Įvertinus viešojo juridinio asmens audituojamos srities vidaus kontrolės sistemos funkcionavimą bei galimą rizikos veiksnių įtaką, buvo pateiktos 4 rekomendacijos, kaip stiprinti vidaus kontrolės procedūras ir rizikos valdymą audituotoje srityje.

Auditą atliko Centralizuoto vidaus audito tarnybos vedėja

 

2020 m. buvo atliktas Kupiškio rajono Subačiaus vaikų lopšelio-darželio korupcijos rizikos valdymo vertinimo vidaus auditas. Įvertinus viešojo juridinio asmens audituojamos srities vidaus kontrolės sistemos funkcionavimą bei galimą rizikos veiksnių įtaką, buvo pateiktos 7 rekomendacijos, kaip stiprinti vidaus kontrolės procedūrą ir rizikos valdymą audituotoje srityje.

Auditą atliko Centralizuoto vidaus audito tarnybos vedėja

 

2019 m. buvo atliktas Kupiškio rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos korupcijos rizikos valdymo vertinimo vidaus auditas. Įvertinus viešojo juridinio asmens audituojamos srities vidaus kontrolės sistemos funkcionavimą bei galimą rizikos veiksnių įtaką, buvo pateiktos 3 rekomendacijos, kaip stiprinti vidaus kontrolės procedūrą ir rizikos valdymą audituotoje srityje.

Auditą atliko Centralizuoto vidaus audito tarnybos vedėja

 

 

2018 m. buvo atliktas Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros centro korupcijos rizikos valdymo vertinimo vidaus auditas. Įvertinus viešojo juridinio asmens audituojamos srities vidaus kontrolės sistemos funkcionavimą bei galimą rizikos veiksnių įtaką, buvo pateiktos 7 rekomendacijos, kaip stiprinti vidaus kontrolės procedūrą ir rizikos valdymą  tikrintoje srityje.

Auditą atliko Centralizuota vidaus audito tarnyba.

 

 

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2024-01-24 09:43
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“