Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kupiškio jaunimo centras skelbia konkursą jaunimo darbuotojo pareigoms eiti pagal neterminuotą darbo sutartį

2024-05-15

Kupiškio jaunimo centras skelbia konkursą jaunimo darbuotojo pareigoms eiti pagal neterminuotą darbo sutartį (pareiginės algos koef. 0,80)

Kvalifikaciniai reikalavimai:
1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį socialinio darbo, socialinės pedagogikos, psichologijos, verslo administravimo, edukologijos išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam lygiaverte aukštojo mokslo kvalifikacija arba aukštąjį koleginį socialinio darbo, socialinės pedagogikos, psichologijos, verslo administravimo, edukologijos išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam lygiaverte aukštojo mokslo kvalifikacija.
2. Darbe vadovautis Kupiškio jaunimo centro nuostatais, etikos principais, darbo tvarkos taisyklėmis, darbo sutartimi, šiuo pareigybės aprašymu ir kitais centro lokaliniais dokumentais (įsakymais, potvarkiais, nurodymais, taisyklėmis ir pan.).
3. Išmanyti ir gebėti praktiniame darbe taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, susijusius su atliekamu darbu, jaunimo politiką reglamentuojančiais teisės aktais, turėti žinių apie Lietuvos jaunimo politiką, Europos Sąjungos jaunimo politikos kryptis.
4. Mokėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, susijusią su pareigybės veikla, rengti apibendrinimus ir išvadas, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles ir Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles.
5. Mokėti dirbti kompiuteriu (MS Office programų paketu ir teisės aktų paieškos sistemomis).
6. Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacijos laišką, išsilavinimą ir vairuotojo pažymėjimą patvirtinančias dokumentų kopijas prašome siųsti el. paštu [email protected] iki 2024 m. gegužės 29 d. įskaitytinai. Telefonas pasiteirauti (8 459) 52 537; +37067021763

 

Pareigybės aprašymas

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2024-05-15 16:30
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“