Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Lietuvos banko Finansinio raštingumo centro kvietimas

2024-03-13

KVIEČIAME JUNGTIS!!!

 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas Nacionalinės finansinio raštingumo dienos ŽYGIS!

Jis vyks balandžio 14 d. Kaune.

Dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame išsirinkti sau tinkamesnį maršrutą (5 ar 10 km) ir užsiregistruoti (čia): žygiuoti su kolegomis, draugais ar šeimomis.

 

TRUMPA INFORMACIJA APIE ŽYGĮ. Žygio metu bus keliaujama po nuostabiąją, buvusią laikinąją Lietuvos sostinę, kurios tarpukario architektūra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Žygeiviai ne tik iš naujo atras įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas, tačiau ir smagiai gilins savo finansines žinias: trasose lauks įdomios užduotys, mįslės ir vertinga informacija apie tai, kaip taupyti, investuoti, kokiais būdais išvengti finansinių sukčių, kad jiems niekada nepavyktų iš žmonių išvilioti jų pinigų ar asmens duomenų. Šventėje lauks ir siurprizai bei dovanėlės.

 

APIE NACIONALINĖS FINANSINIO RAŠTINGUMO DIENOS INICIATYVĄ. Kaip ir pernai, Lietuvos banko įkurto Finansinio raštingumo centro tikslas šią dieną paversti tradicija, švenčiama kasmet, todėl dienos leitmotyvu pasirinkome aitvarą, kuris lietuvių tautosakoje nuo seno žinomas kaip viena iš pagoniškųjų dievybių, nešanti turtus. Tačiau tam, kad aitvaras sklandytų ir neštų mums turtus – turime išmokti jį suvaldyti: pagauti vėją ir išlaikyti plazdantį danguje. Taip yra ir su mūsų finansiniu raštingumu: norint gyventi oriai, sukaupti ateičiai ir pasiekti savo tikslų bei svajonių, turime išmokti valdyti savo pinigus.

 

Kviečiame ir kitais Jūsų pasirinktais būdais minėti Nacionalinę finansinio raštingumo dieną: juk drauge galime kur kas daugiau!

 

Socialiniuose tinkluose kviečiame žymėti @LietuvosBankas bei naudoti grotažymes: #PagaukFinansųVėją #LietuvosBankas #FinansinisRaštingumas

 

 
 
Informaciją atnaujino: Justinas Kareiva, Vidaus administravimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2024-03-13 15:13
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“