Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Dėl svetainės

Kaip surasti visus administacijos direktoriaus įsakymus?

Visi viešinami Administracijos direktoriaus įsakymai: Teisinė informacija  > Teisės aktai  > Administracijos direktoriaus įsakymai

Kaip dažnai Jūs atnaujinate administruojamą internetinę miesto svetainę?

Svetainės informacija atnaujinama nuolat, tai yra kiekvieną darbo dieną.

Jei pastebite klaidų ar pasenusios informacijos prašom informuoti svetainės administratorius.

Kodėl nėra visos informacijos apie renginius kultūros centre? kur rasti šią informaciją?

2012-10-25.

Kupiškio kultūros centro interneto svetainės adresas www.kupiskiokultura.lt

Kur rasti daugiau informacijos apie "Kviečia Lietuvai pagražinti draugija" organizuojama graziausios sodybos konkursa? Prie skelbimų nerandu...

Konkurso nuostatai yra po teksto. Paspauskite mėlyną nuorodą.

Dėl savivaldybės administracijos darbo
Renginiai

Laba diena, ar numatote dažniau rengti savivaldos dienas?

Savivaldos dienos bibliotekose parodė, kad  susitikimai su gyventojais naudingi. Jei gyventojai bus aktyvūs, siūlys susitikimų temas, padės ieškoti įvairių sprendimų būdų - savivaldos dienos bus rengiamos dažniau.

Parama

Norėčiau pasiteirauti ar Jūs skiriate gerai besimokantiesiems studentams paramą, kurių vidurkis virš 8? (Pvz. kaip Biržų savivaldybė)

Paramos gerai besimokantiems sudentams Kupiškio rajono savivaldybė neskiria

Laba diena,norėjau pasiteirauti ar išsituokus,vyrui priteista 0,3 dalis buto,esam bendrasavininkiai.Pajamos abiejų mažos.Ar priklausytų kompensacija už šildymą butui?

Kadangi su buvusiu vyru esate buto bendrasavininkiai, dėl  buto šildymo kompensacijos į Socialinės paramos skyrių turite kreiptis abu – rašyti prašymus, pateikti dokumentus apie pajamas ir kt.

Išsamesnę informaciją gausite paskambinę tel. (8 459) 35490.

Norėjau paklausti,ar mūsų Savivaldybėje mokamos vienkartinės pašalpos žmonėms, sergantiems onkologinėmis ligomis?

Dėl vienkartinių pašalpų reikia kreiptis pagal gyvenamąją vietą į seniūnijas (Kupiškio mieste – į Socialinių paslaugų centrą B. Žekonio g. 2) . Prašymus nagrinėja ir sprendimus dėl vienkartinių pašalpų skyrimo priima Globos ir rūpybos taryba.

 

Stasė Krestovienė,

Kanceliarijos skyriaus specialistė

[email protected]

Laba diena, kokiu telefonu užsiregistruoti dėl socialinės paramos susitvarkymo

Jei gyvenate mieste, reikia skambinti į Socialinės paramos skyrių tel. (8 459) 35 490, o jei esate kaimo vietovės gyventojas, reikia kreiptis tiesiogiai į savo seniūniją.

Stasė Krestovienė

Kanceliarijos skyriaus specialistė

[email protected]

Laba diena.Iki kelintos dienos reikia pateikti dokumentus dėl socialines pašalpos pratęsimo? Ačiū.

Laba diena,

 

Seniūnijų gyventojai dokumentus dėl socialinės pašalpos skyrimo pateikia seniūnijose pagal tų seniūnijų nustatytą laiką. Miesto gyventojai dėl socialinės pašalpos skyrimo kreipiasi į Socialinės paramos skyrių pagal išankstinę registraciją. Tikslesnė informacija apie socialinės pašalpos prasitęsimą Jums būtų suteikta atvykus į Socialinės paramos skyrių arba į seniūniją pagal gyvenamąją vietą.

 

Pagarbiai

 

Laima Bartulienė

Socialinės paramos skyriaus vedėja

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Tel. (8 459) 35 499

Faksas (8 459) 35 488

El. p. [email protected]

www.kupiskis.lt

Yra įsakymas, skirta vienkartinė išmoka įsikurti. Tai noriu paklausti, ar galima išsinuomoti kambarį notarine sutartimi tarkim 2 metams, tame name, kuriame esi registruotas? Už skirtas vienkartinės išmokos lėšas.

Laba diena,

Atsakydami į Jūsų paklausimą, informuojame, kad vienkartinę našlaičio įsikūrimo išmoką galima panaudoti būsto nuomai tik sudarius notarinę sutartį.

 

 Daugiau informacijos suteiks

 Stanislava Bartusevičienė

Vyriausioji specialistė

Socialinės paramos skyrius

Kupiškio rajono savivaldybės administracija
Tel. / faksas (8 459) 35 490
El. p.
[email protected]
http://www.kupiskis.lt 

Kiti klausimai

Kodėl kitose svetainėse rodo klaidingą informaciją apie Kupiškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojų kontaktus?

Ačiū už pastabą. Internete įvairias svetaines tvarko ir už pateikiamą informaciją atsako jų savininkai ar administratorius ir  Juos  reikėtų informuoti apie publikuojamą pasenusią ar klaidingą informaciją.

Kaip ir kam galiu pateikti siūlymą dėl vaikų lopšelio- darželio darbo keitimo?

Pasiūlymus dėl Kupiškio rajono vaikų lopšelių-darželių darbo prašom teikti Savivaldybės administracijos Kultūros ir švietimo skyriaus vyriausiajai specialistei Irenai Mockuvienei (Vytauto g. 2, II aukštas, 37 kabinetas; tel. (8 459)  35 523, el. p. [email protected].

Stasė Krestovienė,

Kanceliarijos skyriaus specialistė

[email protected]

Rašau darbą apie Kupiškio miesto želdynus. Norėjau paklausti, ar mūsų mieste yra atlikta želdinių inventorizacija?

Želdynų sąrašas yra, želdinių inventorizacijos nėra.


Pagarbiai

Euchrida Sipavičienė,

Savivaldybės architektė, el. p. [email protected]

Laba diena, Noriu paklausti, kokia kelionės išlaidų kompensacija priklauso darbuotojui - sveikatos specialistui, dirbančiam ugdymo įstaigoje, jei nuolatinė darbo vieta Kupiškyje, o gyvenamoji vieta - Panevėžyje (kasdien, pirmyn ir atgal rida - 84 km.)? Kokie skirtumai vykstant nuosavu automobiliu ir autobusu? Ačiū

Laba diena,

Visuomenės sveikatos biuras   savo specialistams, važinėjantiems į darbą  didelius atstumus (iš gyvenamosios vietos į darbo vietą), kompensacijos  netaiko. Specialistai, dirbantys švietimo įstaigose (kaimuose), įstaigas pasiekia su mokykliniais autobusiukais ar kt.

 

Pagarbiai,

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė

Agnė Šapokaitė

Labas vakaras, Noriu paklausti, kokia kelionės išlaidų kompensacija priklauso psichologui dirbančiam ugdymo įstaigoje, jei nuolatinė darbo vieta Kupiškyje, o gyvenamoji vieta - Panevėžyje (kasdien, pirmyn ir atgal rida - 84 km.)?

Laba diena,

ugdymo įstaigos nei psichologų, nei mokytojų kelionės į darbą išlaidų nekompensuoja

Laba diena as noriu jusu paklausti ar as negaliu gauti dieduku namo dokumentus kur jie Ankciau gyveno ir mire Subaciaus miesteli ir kam jie priklauso ir noriu dar suzinoti ar jie turejo Zemes ir kiek hektaru buvo tel. pasiteiravimui 860927338 graziu jums svenciu ir laimingu 2017 ju metu.

Laba diena,

 Jums rūpimą informaciją rasite  VĮ Registrų centre, pateikę savo giminystę įrodančius dokumentus.

Laba diena. Noreciau suzinoti del zemes paskirties keitimo galimybes.Kur reiketu kreiptis ar gal yra kokie kontaktiniai telefono numeriai. Aciu.

Laba diena,

del žemės paskirties keitimo galimybės prašom kreiptis į Savivaldybės administracijos Urbanistikos ir ekologijos skyrių (Vytauto g. 2, II aukštas): į skyriaus vedėją Mažvydą Šalkauską (tel. (8 459) 35 507, el. p. [email protected]) arba į vyriausiąjį specialistą Andrių Jurėną (tel. (8 459) 35 661, el. p. [email protected]).

 

Stasė Krestovienė,

Kanceliarijos skyriaus specialistė

(8 459) 35 521

Sveiki. Norėjau paklausti, kur Kupiškyje kreiptis norint sužinoti leistinų tvoros, gyvatvorės aukščių ir atstumų normas nuo sklypų ribos? Ačiū

Laba diena,

Informaciją Jums rūpimais klausimais suteiks Savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus vyr. specialistas Tomas Furmonavičius, tel. 8 617 59332, el. p. tomas.furmonavič[email protected].

 

 

Laba diena, norime paklausti gal jau nebedirba Kupiškio konsultacinė poliklinika? Pas gydytojus prisiregistruoti registratūros telefonu yra neįmanoma,labai retai kada šis telefono ragelis yra pakeliamas, gal ne toks telefonas yra nurodytas interneto svetainėje? Gal būtų galima paskelbti gydytojų telefonus ir prisiregistruoti tiesiogiai. Tada už ką šios įstaigos darbuotojams yra mokamas atlyginimas?

Laba diena,

Kupiškio konsultacinė poliklinika dirba ir nurodytas registratūros telefonas, kurio numeris nurodytas interneto svetainėje, veikia, nepasikeitęs. Registracija pas gydytojus vyksta tik per registratūrą. Darbuotojo darbo užmokestis priklauso nuo darbuotojo dirbto laiko, darbo kiekio ir sudėtingumo, atitinkamos profesijos ar kvalifikacijos darbuotojo išsilavinimo ir darbo stažo, darbuotojo indėlio į įstaigai keliamų užduočių vykdymą, konkrečios profesijos aktualumo įstaigai ir jos paklausos šalies darbo rinkoje, įstaigos veiklos finansinių rezultatų.  Atlyginimas priklauso už konkrečios paslaugos įkainio dalį, skirtą gydytojų specialistų pagrindinės algos už suteiktas paslaugas apskaičiavimui, įsakymu nustato direktorius. Gydytojams specialistams alga už suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas apskaičiuojama remiantis teritorinių ligonių kasų informacinėje sistemoje pateikiamo Apsilankymų apskaitos žiniaraščio duomenimis. Stacionaro skyriuose gydomiems pacientams suteiktos gydytojų specialistų paslaugos - remiantis gydytojo specialisto pildomo ir kiekvieno mėnesio trečią darbo dieną apskaitos ir finansų skyriui pateikiamo Konsultacijų apskaitos žiniaraščio duomenimis.

 

Pagarbiai

 

Dovilė Šukytė

Savivaldybės administracijos specialistė

Tel. (8 459) 35 524, el. p. [email protected]

Kodėl internetiniame puslapyje negalima atidaryti Kupiškio rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano?

Nuoroda aktyvi, planą peržiūrėti galima

Klausimas toks, sukako 18 metų buvau glabojamas globėjos, ir noriu gauti vienkartinę našlaičio pašalpą įsikurti, bet neturiu globos nustatymo dokumento pažymos, kur kreiptis kad išduotų globos nustatymo pažymą??? globėja neturi. Ačiū

Laba diena,

Asmuo, kuriam buvo nustatyta globa (rūpyba) ir kuris buvo iki 18 m. globojamas, gali gauti našlaičio  įsikūrimo išmoką. 

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į  Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių ( Vytauto g. 2, 103 kab.)  tel. (8 459) 35 490.   

 

Pagarbiai


Stanislava Bartusevičienė
Vyriausioji specialistė

Socialinės paramos skyrius

Kupiškio rajono savivaldybės administracija
Tel. / faksas (8 459) 35 490
El. p.
[email protected]
http://www.kupiskis.lt 

Laba diena, Ar gali Kupiškio socialinių paslaugų centro mašina stovėti prie Norfos parduotuvės? Ar nepiktnaudžiaujama mūsų mokesčių mokėtojų pinigais apsiprekinant pietų metu?

Kupiškio socialinių paslaugų centro transporto priemonės sustoja prie prekybos centro Norfa nusipirkti vaistų senelių globos namų gyventojams, kadangi su vaistine, esančia šiame prekybos centre sudaryta sutartis dėl vaistų įsigijimo.

 

Pagarbiai

 

Laima Bartulienė

Socialinės paramos skyriaus vedėja

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Tel. (8 459) 35 499

El. p. [email protected]

Sveiki, ar gali ligoninės registratūros registratorė kalbėti asmeniniu telefonu asmeniniais klausimais, jei už langelio laukia registracijai pas gydytoją ligoniai? kas svarbiau, pacientas ar asmeninis pokalbis?

Laba diena,

Ligoninės registratūros registratorė asmeniniais reikalais telefonu kalbėti negali ir turi aptarnauti pacientus. Kalbėti telefonu gali pertraukos metu arba kai nėra pacientų.

 

Pagarbiai

 

Dovilė Šukytė

Specialistė

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Tel. (8 459) 35 524, mob. 8 6 4302378

El. p. [email protected]

www.kupiskis.lt

 

Prieš savaitę buvo kreiptasi dėl beglobio gyvūno (katės) kuris nuolat būna Vytauto gatvėje ties 50 numerio namu. Pagalba buvo pažadėta, atvykusios darbuotojos nufotografavo. Katė vis dar matoma ir jos niekas nepriglaudė. Prašau nurodyti Kupiškio įstaigą kuri yra atsakinga už beglobių gyvūnų perkėlimą.

 

 

Laba diena,

gyvūnėlio šeimininkai neatsirado, ieškomi nauji šeimininkai, norintys priglausti gyvūną. Neradus naujų šeimininkų, gyvūnas bus išvežtas  į Panevėžio gyvūnų globos prieglaudą Kupiškio rajono savivaldybės lėšomis.

 

Oksana Totorienė

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyresnioji specialistė

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Tel. (8 459) 35 506, mob. 8 694 86 912

El. p. [email protected]

Laba diena, Kokiais įstatymais, įsakymais ar/ir potvarkiais remiantis, draudžiama rūkyti daugiabučių laiptinėse ? Kokio dydžio numatomos baudos ? Ačiū

Laba diena

Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo 19 straipsnio 3 dalyje numatyta, kad Lietuvos Respublikoje rūkyti (vartoti tabako gaminius ir elektronines cigaretes) draudžiama  bendrose gyvenamosiose, kitose bendro naudojimo patalpose, kuriose nerūkantieji gali būti priversti kvėpuoti tabako dūmais užterštu oru. Už šio įstatymo normų nesilaikymą numatyta atsakomybė pagal  LR ANK 492 straipsnį.

 

Pagarbiai

 

Oksana Totorienė

 Teisės skyriaus vyresnioji specialistė

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Tel. (8 459) 35 506, mob. 8 694 86 912

El. p. [email protected]

www.kupiskis.lt

Kai 2018 metais tvarkiausi dokumentus nukentėjusio asmens (tremtinio) pažymėjimui gauti patyriau, kad mūsų savivaldybėje neteikiama paslauga tokiam pažymėjimui gauti. Taip man paaiškino ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro darbuotoja. Man pačiai jau teko patarti keletui žmonių dėl tokio statuso gavimo. Liūdna, kad žmonės, kurie menkiau teisiškai išprusę, neturintys pakankamų informacinių technologijų įgūdžių susiduria su sunkumais tvarkantis dokumentus. Gal dabar jau kažkas pasikeitė? Ar šiuo metu jau tokia paslauga yra tik trūksta informacijos?

Laba diena,

 

dėl  nukentėjusio asmens (tremtinio) pažymėjimo išdavimo reikia kreiptis į Pasipriešinimo dalyvių rezistentų teisių komisiją Vilniuje, Gedimino pr. 40. Tel. (8 5) 231312, (8 5) 279104. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro interneto svetainėje www.genocid.lt yra įkelti prašymai dėl teisinio statuso pripažinimo.

 

Pagarbiai

 

Laima Bartulienė

Socialinės paramos skyriaus vedėja

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Tel. (8 459) 35 499

Faksas (8 459) 35 488

El. p. [email protected]

www.kupiskis.lt

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Noriu deklaruoti savo gyvenamąją vietą, ką daryti?

Deklaruoti savo gyvenamąją vietą galite dviem būdais:

1) kartu su savininkais(jei pats nesate savininkas) nuvykus į seniūniją. Dėl informacijos, kokių dokumentų reiktų, kreipkitės į seniūniją.

2) elektroniniu būdu. Svarbu, kad visi savininkai ir deklaruoti gyvenamąją vietą norintys asmenys turėtų galimybę prisijungti prie www.epaslaugos.lt portalo: per el. bankininkystės sistemas arba naudojantis el. parašu. Užsikrovus puslapiui paspauskite aktyvią nuorodą kairėje pusėje „Paslaugos gyventojams“, vėliau atsiradusiame sąraše paspauskite aktyvią nuorodą „Gyvenamosios vietos deklaravimas“. Prie nuorodos „Gyvenamosios vietos deklaravimas, Lietuvos piliečiui gimus, pakeitus gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ar atvykus gyventi į Lietuvos Respubliką“ paspauskite mygtuką „Užsakyti“. Jums pateiktas prisijungimo langas. Prisijunkite prie sistemos. Vėliau būsite atgal nukreipti į mūsų puslapį. Užpildykite būtiniausius raudonus laukus, atvykimo šalį, jei atvykote iš užsienio bei nurodykite „nuomininkas(kita)“, jei nesate nekilnojamojo turto savininkas ir visų savininkų asmens kodus. Pateikite deklaracijos prašymą paspausdami mygtuką „Pateikti“. Kiekvienas savininkas turės(jei pats nesate savininkas) patvirtinti leidimą Jums gyventi nurodytu adresu. Sutikimą savininkai turi pateikti prisijungę prie www.epaslaugos.lt portalo „Vykdomos paslaugos“ skiltyje. Sistema lauks savininkų sutikimo gyventi nurodytu adresu 7 dienas. Pildant el. būdu, niekur vykti nereikės.

 

Daugiau informacijos rasite čia: www.epaslaugos.lt

Laba diena, kur turiu kreiptis, kad galėčiau išsiregistruočiau iš Kupiškio apskrities? Gyvenu užsienyje, tėvai gauna mokesčius už mane, tačiau aš negyvenu su jais. Ačiū

Laba diena,

Gal Jūs norite išsiregistruoti iš Kupiškio rajono savivaldybės, o ne iš Kupiškio apskrities? Tokio administracinio vieneto nėra.

Gyvenantieji  užsienyje  išvykimo deklaracijas gali pateikti elektroniniu būdu per e- valdžios portalą www.epaslaugos.lt, jei asmuo gali identifikuoti save per internetinę bankininkystę.

Taip pat užsienio valstybėje gyvenantis asmuo gali kreiptis į konsulinę įstaigą ir užpildyti nustatytos formos deklaraciją.

 

Pagarbiai,

Vyr. specialistė

Laima Šarmaitienė, el. p. [email protected]

Ekonomika

kada ir kaip bus galima privatizuoti savivaldybes buta?Aciu!

Laba diena,

norint atsakyti į šį klausimą, būtina žinoti: kiek metų pareiškėjas gyvena socialiniame būste ir koks yra šio būsto nusidėvėjimo procentas. Socialiniai būstai lengvatinėmis sąlygomis privatizuojami, jei būstas nusidėvėjęs daugiau kaip 60 proc. ir pareiškėjas jame gyvena daugiau kaip  trejus metus.

Savivaldybės socialiniai būstai privatizuojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. rugpjūčio 21 d. nutarimu Nr. 1013 „Dėl savivaldybės (valstybės) gyvenamųjų patalpų privatizavimo (pardavimo) lengvatinėmis sąlygomis ir lėšų, gautų už privatizuojamas (parduodamas) gyvenamąsias patalpas, apskaitos ir naudojimo tvarkos parašo patvirtinimu" ( Žin., 2001, Nr. 73-2580; 2005, Nr 149-5427; 2011, Nr. 22-1051).

 

Pagarbiai
Zita Karaliūnienė,

Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyresnioji specialistė

[email protected]

(8 459) 35 520

Laba diena, norėčiau parduoti 2-jų kambarių butą. Ar bus perkami butai iš gyventojų ir kada?

Sveiki,

apie perkamus butus Savivaldybės administracija gyventojus informuoja Savivaldybės interneto svetainėje ir rajono spaudoje.

 

Stasė Krestovienė,

Kanceliarijos skyriaus specialistė

(8 459) 35 521, el. p. [email protected]

Klauskite
Vardas
El. paštas
Klausimas
secimg
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“