Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Apklausa

Energetikos ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuri padėtų nustatyti, ar pakanka informacijos apie galimybes gaminti elektros energiją savo poreikiams bei kokiu būdu būtų patogiausia gauti šią informaciją

Elektros energijos gamyba sau

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

2018-01-15

Projekto tikslas – didinti Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos veiklos efektyvumą gerinant pradinio ugdymo paslaugų kokybę ir patrauklumą.

Plačiau

2018-01-15

Projekto tikslas – Kupiškio rajono Rudilių Jono Laužiko universalaus daugiafunkcio centro neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas ir prieinamumo didinimas.

Plačiau

2018-01-15

Šilumos ir elektros energijos gamybos bei tiekimo įmonė – AB „Panevėžio energija“ laimėjo Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ skelbtą tretinio aktyviosios elektros galios rezervo aukcioną 2018 metams ir jau yra pasiruošusi pradėti gaminti elektros energiją.

Plačiau

2018-01-15

Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 15 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas

Plačiau

2018-01-12

Savivaldybės administracija dalyvavo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuotoje akcijoje „Atmintis gyva,nes liudija“

Plačiau

 

Skelbimai

2017-12-27

Nuo 2018 m. sausio 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 5,26 ct/kWh (be PVM), gyventojams – 5,73 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 6,36 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Plačiau

2017-12-22

Kupiškio rajono savivaldybės administracija pakeitė esamą adresą Krasnavos g. 1A, Kupiškis, į adresą Slavinčiškio g. 1K, Kupiškis.

Plačiau

 

Naujausi teisės aktai

Būsena:Galioja

Kategorija:Administracijos direktoriaus įsakymai (teritorijų planavimo)

Priimta2018-01-10

Būsena:Galioja

Kategorija:Administracijos direktoriaus įsakymai (teritorijų planavimo)

Priimta2018-01-04

 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“