naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Skelbimai

Savivaldybės administracija skelbia viešą aukcioną

2018-11-05

Kupiškio rajono savivaldybės administracija informuoja apie viešus aukcionus

 

 

 

 

Bendrosios aukciono sąlygos: Aukciono dalyvio registravimo mokestis ir garantinis įnašas turi būti sumokėti iki dokumentų pateikimo registruoti. Atsiskaitomoji sąskaita aukciono dalyvio garantiniam įnašui ir registravimo mokesčiui sumokėti – Nr. LT72 4010 0434 0004 0079 AB DNB bankas.

Asmenys, ketinantys dalyvauti aukcione, dokumentus registravimui pateikia Kupiškio rajono savivaldybės administracijoje, 213 kab., Vytauto g. 2, Kupiškis. Aukciono vykdymo vieta: Kupiškio rajono savivaldybė, 303 kab., Vytauto g. 2, Kupiškyje.

 

Aukcionai vykdomi tiesiogiai, vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu tvarkos aprašu patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-10-28 nutarimu Nr. 1178.

Atsiskaitymo už aukcione įgytą nekilnojamąjį turtą terminas ir tvarka: nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartis su aukciono laimėtoju turi būti sudaryta ne vėliau kaip per 25 kalendorines dienas nuo pardavimo viešame aukcione, o žemės sklypo pirkimo-pardavimo sutartis ne vėliau kaip per 5 kalendorines dienas nuo nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo. Visa nekilnojamojo turto kaina sumokėta ne vėliau kaip per 10 dienų po nekilnojamojo turto ir žemės sklypo pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo dienos.

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2018-11-05 12:44
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“