Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Apklausa

Energetikos ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuri padėtų nustatyti, ar pakanka informacijos apie galimybes gaminti elektros energiją savo poreikiams bei kokiu būdu būtų patogiausia gauti šią informaciją

Elektros energijos gamyba sau

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Skelbimai

VASARIS BUVO ŠALTESNIS NEI PERNAI

2017-03-14

 

Vidutinės sąskaitos už šildymą šių metų vasarį Kupiškyje yra apie 9 proc. didesnės – gyvenamųjų namuose buvo suvartota vidutiniškai 18 proc. daugiau šilumos nei pernai tuo pačiu metu. Dėl šių metų vėsesnio vasario buvo suvartota daugiau šilumos. Kupiškyje vidutinė oro temperatūra buvo 1,8 laipsnio šalčio, o prieš metus tuo pačiu laikotarpiu - 1,5 laipsnio šilumos. AB „Panevėžio energija“ tiekiamos šilumos kaina šį vasarį buvo 7,8 proc. mažesnė nei praėjusių metų laikotarpiu. Šiemet vasarį šilumos kaina buvo 5,67 ct/kWh (su 9 proc.PVM), o pernai vasarį ji buvo 6,15 ct/kWh (su 9 proc. PVM).

 

2017 m. vasario mėnesį Kupiškyje būsto vienam kvadratiniam metrui šildyti vidutiniškai suvartota 17,22 kWh šilumos ir mokestis už patalpų šildymą vidutiniškai sudaro 0,97 Eur/m2. 50 kv. metrų buto šildymas gyventojams vidutiniškai kainuos 49 Eur.

 

Mažiausiai už šilumą mokės renovuotų namų gyventojai. Kvadratinio metro ploto buto šildymui vidutiniškai suvartota 10,49 kWh ir kainuos 0,59 Eur. Tokiu atveju 50 kv. metrų ploto buto šildymas renovuotuose namuose kainuos apie 30 Eur.

 

Didžiausių sąskaitų sulauks gyventojai, kurių namuose kvadratinio metro ploto šildymui suvartota apie 26,51 kWh. Tokių namų gyventojai už vieno kvadratinio metro šildymą vidutiniškai mokės 1,50 Eur ir 50 kv. metrų ploto buto šildymas kainuos apie 75 Eur.

 

AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje www.pe.lt / Gyventojams/ Šilumos suvartojimas daugiabučiuose namuose/ Namo informacija – Kupiškio rajonas/ galima sužinoti kiek gyvenamieji namai suvartojo šilumos vienam kvadratiniam metrui šildyti ir kiek tenka mokėti už buto kvadratinį metrą.

 

.

 

Daiva Paulauskienė

AB „Panevėžio energija“

Atstovė spaudai

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-03-14 09:33
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“