naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Naujienos ir aktualijos

XLII Lietuvos bitininkų šventėje Kupiškio bitininkai – treti

2018-08-09

 2018 m. rugpjūčio 4 d. į Žagarę suvažiavo Lietuvos bitininkai – čia vyko XLII Lietuvos bitininkų šventė, skirta Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Lietuvos bitininkų šventės organizuojamos nuo 1963 m. Nuo 1989 m. Lietuvos bitininkų sąjunga jas rengia kasmet pirmąjį rugpjūčio šeštadienį ir sekmadienį vis kitame šalies rajone. Šiais metais Lietuvos bitininkai suvažiavo į Žagarę. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Naujosios Žagarės Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Po jų iškilminga bitininkų draugijų eisena žygiavo nuo bažnyčios iki šventės vietos – Žagarės hipodromo. Čia vyko oficialus šventės atidarymas. Trumpai buvo pasveikinti šventės dalyviai, pakelta Lietuvos bitininkų sąjungos vėliava, paskelbti ir apdovanoti konkurso „Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2018“ nugalėtojai.

Palaikyti mūsų bitininkų į šventę nuvyko ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas. Kupiškio bitininkų draugija parodoje-degustacijoje „Buvo gera gaspadinė“ laimėjo 1-ąją vietą už maistą, paruoštą iš bičių produktų. Rungtyje „Nektaro nešimas“ – 2 vieta. Konkurse „Pagauk bičių motiną nukleuse, pažymėk ir įleisk į narvelį su bitėmis“ – 4 vieta. Konkurse „Geriausia Lietuvos bitininkų draugija šiandien“ – 3 vieta. Bendroje įskaitoje Kupiškio bitininkų draugija užėmė garbingą 3-iąją vietą. Vakarą vainikavo koncertas, kurio metu bitininkus linksmino ansambliai ir kapelos, grupė „Vairas“, vidurnaktį buvo uždegtas šventės laužas, o padangę nušvietė fejerverkai.

 

 

 

 

Lina Matekonienė,

vyresnioji mero padėjėja

(8 459) 35 500

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2018-08-09 12:54
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“