naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Naujienos ir aktualijos

Autobusų eismo tvarkaraščiai Žolinės dieną, rugpjūčio 15 d.

2018-08-08

 

                     Savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. rugpjūčio 8 d. įsakymu Nr. ADV-576 uždarajai akcinei bendrovei „Kupiškio autobusų parkas“ leista vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų eismą 2018 m. rugpjūčio 15 d. (trečiadienį), Žolinės (švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų) šventės dieną, organizuoti sekmadienio tvarkaraščiu.

Į 2018 m. rugpjūčio 15 d. Šimonių miestelyje, Kupiškio rajone, vyksiančią Žolinės šventę autobusas vyks tokiu tvarkaraščiu:  

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

Laikas

Išvykimo

Grįžimo

1.

Kupiškio AS

9.30

12.45

2.

Stičkalnis I

9.36

12.39

3.

Stičkalnis II

9.38

12.36

4.

Šnipeliškis

9.40

12.33

5.

Šepeta

9.45

12.29

6.

Papiliai

9.48

12.23

7.

Kinderiai

9.52

12.17

8.

Gaigaliai

9.55

12.13

9.

Nociūnai

9.57

12.10

10.

Dapšiai

10.00

12.08

11.

Juodžiūnai

10.03

12.03

12.

Šimonys

10.05

12.00

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2018-08-09 13:30
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“