naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Adomynės dvarą aplankė turistai iš Japonijos

2017-09-11

Rugsėjo 8 d. Kupiškio rajone, Adomynės dvaro sodyboje svečiavosi grupė savanorių-turistų iš Tekančios saulės šalies. Kartu su jais sulaukėme ir Japonijos ambasadoriaus Toyoei Shigeeda bei jo žmonos vizito. Susirinkusius svečius pasveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Seimo narys Jonas Jarutis.

Vizito metu svečiai turėjo galimybę susipažinti su bitininko Igno Jackevičiaus bitininkystės ūkio ypatumais, paragauti medaus ir panagrinėti išmanųjį avilį, o Adomynės dvaro sodyboje jų laukė programa, kurios metu svečiai susipažino su senaisiais dvaro šeimininkais ir jų gyvenimo akimirkomis, prisilietė prie medinės architektūros subtilybių.

Adomynės etnografinio ansamblio „Jara“ nariai pateikė kupiškėniškų dainų ir ratelių, prie kurių savo plojimais ir šokiais smagiai prisijungė ir svečiai iš Japonijos.

Su šypsenomis veiduose ir puikia nuotaika visi sėdo prie bendro stalo pasivaišinti šio dvaro apylinkių valgiais bei gėrimais: Adomynės ponų viralu bei kulinariniu paveldu – karštosiomis „Pagrabinėmis“ bandelėmis su ypatingu padažu.

Visos viešnagės metu turistai iš Japonijos turėjo galimybę įsigyti suvenyrų su Kupiškio miesto atributika, tuo pasirūpino Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras.

Buvo smagu klausyti, kaip iš kiekvieno svečio lūpų sklido žinia, jog kupiškėnai labai svetingi žmonės, o Kupiškis – pats gražiausias miestas.

 

 

 

 

 

 

Ingrida Varnytė

Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus

Vyresn. specialistė

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-09-13 16:12
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“